menu:strona główna
menu:stowarzyszenie
menu:edukacja
menu:projekty i działania
menu:publikacje
menu:kontakt
kalendarz Źródeł galeria Źródeł
Nasz profil na Facebooku Przekaż 1% podatku na projekty Żródeł
 
  

kontakt

Ośrodek Działań Ekologicznych "Źródła"
Łódź 90-602, ul. Zielona 27
tel. 42 632 81 18, kom. 507 575 535
e-mail: office@zrodla.org.pl


Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP. Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

edukacja ekologiczna na wysokim poziomie
. . .

AKTUALNOŚCI


Ta informacja pochodzi z dnia 2012-05-09, więc niekoniecznie jest jeszcze aktualna.

Wegemaluch.pl to strona dla pragnących poznać tajniki zdrowego odżywiania swoich dzieci oraz dla tych, którzy chcą dowiedzieć się jak prawidłowo stymulować rozwój dziecka. Na stronie publikowane są wegetariańskie przepisy kulinarne z podziałem na miesiące życia dziecka a także porady dietetyka, rehabilitanta, psychologa i pediatry. Wegemaluch.pl to również systematycznie uaktualniana baza placówek medycznych i oświatowych, które oferują dietę wegetariańską, miejsc przyjaznych rodzinie, np. basenów, restauracji, kawiarni, fitnessów i sal zabaw. Można znaleźć także wywiady ze znanymi wegetarianami, między innymi z Natalią i Pauliną Przybysz, Barbarą Labudą, Moniką Mrozowską, Agatą Buzek oraz zespołem Dezerter. Oczywiście znanych wege będzie przybywać.

Wegemaluch.pl to portal stworzony z myślą o ludziach, którzy chcą czerpać informacje o zdrowym odżywianiu. W witrynie ma miejsca dla ideologii, promujemy wegetarianizm. Poruszamy różnorodną tematykę nie tylko kulinarną, dietetyczną ale także z zakresu tworzenia prawidłowych relacji człowiek - zwierzę. Chcemy stworzyć miejsce, gdzie każdy wegetarianin i nie wegetarianin znajdzie potrzebne informacje do prawidłowego odżywiania swojego dziecka.

Zapraszamy do wegemaluch.pl. Oprócz codziennej dawki nowych informacji za naszym pośrednictwem możesz zadawać pytania ekspertom. Działa też forum - miejsce swobodnej, pozbawionej ideologii wymiany myśli a także dział "podziel się", w którym możesz stworzyć własną bazę miejsc, dodać przepis i artykuł.

Wróć | Przejdź na stronę główną | Przejdź do listy wszystkich wiadomości

. . .

design: cztery selery