Źródła – logo

Robimy prezenty dla babci i dziadka - otwarte warsztaty rękodzielnicze

Ta wiadomość jest archiwalna (z 2009 roku).

Już wkrótce

Dzień Babci i Dzień Dziadka

podaruj im własnoręcznie zrobiony prezent

warsztaty rękodzieła dla wszystkich

sobota, 17 stycznia 2009, 11.00-14.00

21 stycznia babcie i 22 dziadkowie obchodzą swoje święto. Zrób dla nich prezent własnoręcznie. Z pewnością przyniesie on więcej radości niż kupiony w pośpiechu kwiatek czy czekoladki. Babcia i dziadek będą wdzięczni za to, że poświęciliśmy trochę czasu i energii by zrobić coś specjalnie dla nich. Nie ważne czy masz lat 5, 25 czy 45, w każdym wieku wnuki mogą wykazać się swoimi umiejętnościami i pomysłami. Nie zostawiajmy przyjemności tworzenia tylko maluchom. Przyjdź do nas i zrób coś dla swojej babci i dziadka. Podpowiemy Ci co możesz zrobić i jak to pięknie zapakować.

Stworzymy gotowe prezenty: świeczniki, kwiaty i inne figurki z gipsu lub masy solnej. Będzie można własnoręcznie udekorować bawełniane torby na zakupy (koszt torby 3 zł). Przynieś ze sobą zdjęcia, a powiemy Ci jak wykonać własnoręcznie ramkę albo scrapbookową kartę ze zdjęciem. Wszystkie prezenty u nas zapakujesz i dołączysz bileciki z życzeniami. Poczęstujemy Cię też kawą, herbatą i łakociami ze Sprawiedliwego Handlu (Fair Trade).

Zapraszamy do naszej siedziby w Łodzi, przy ul. Zielonej 27 w sobotę, 17 stycznia od godziny 11.00 do 14.00. Warsztaty są bezpłatne, ale jeśli chcesz możesz przynieść ze coś pysznego do poczęstowania innych. Mogą przydać się też małe tekturowe pudełeczka, resztki wstążek i papierów do pakowania prezentów pozostałe po świętach (ale bez mikołajków i choinek), niepotrzebne pudełka po płytach CD. Przynieś też jakieś zdjęcia które chciałabyś/chciałbyś podarować babci i dziadkowi.

Przyprowadź ze sobą kogo tylko chcesz: przyjaciół, sąsiadów, dzieci, brata, mamę, siostrę, wujka, koleżankę …