Źródła – logo

Szkolenia

Sami się zdziwiliśmy, gdy policzyliśmy ile to już szkoleń za nami. Od początku naszej działalności przeprowadziliśmy 518 szkoleń. W salach szkoleniowych i w terenie (bo tam też szkolimy) w całej Polsce spędziliśmy 3197 godzin. Przeszkoliliśmy 9670 osób! Przeprowadziliśmy też osiem szkół trenerów: cztery edukacji ekologicznej, trzy edukacji globalnej i jedną edukacji przyrodniczej.

Współpracujemy z ośrodkami doskonalenia nauczycieli z całej Polski, prowadzimy szkolenia na zlecenia gmin, powiatów i instytucji kultury oraz szkół wyższych. Szkoliliśmy bibliotekarzy z kilkuset bibliotek na terenie całego kraju, studentki pedagogiki, ochrony środowiska, zarządzania. Szkoliliśmy przewodników Białowieskiego Parku Narodowego i kilku parków krajobrazowych, pracowników i wolontariuszy organizacji pozarządowych np. Polskiej Akcji Humanitarnej, stowarzyszenia Empatia, Caritasu, ZHP, Fundacji Ekorozwoju. Aktywiści z kilkunastu ngo-sów ukończyli nasze szkoły terenów.

Przez 25 lat działalności przygotowaliśmy i przeprowadziliśmy szkolenia na dziesiątki tematów z obszaru edukacji ekologicznej, przyrodniczej i globalnej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleń. Jeśli nie znajdziesz na stronie tematu, który Cię interesuje skontaktuj się z nami - możemy opracować szkolenie dostosowane do Twoich potrzeb.