Źródła – logo

Już wkrótce Walentynki – Święto Wszystkich Zakochanych!

Ta wiadomość jest archiwalna (z 2009 roku).

Już wkrótce Walentynki – Święto Wszystkich Zakochanych!

Spraw, aby te Walentynki były niezapomniane! Zrób swojej ukochanej osobie wyjątkową niespodziankę i własnoręcznie przygotuj dla niej upominek od serca. Taki prezent wykonany przez Ciebie będzie dla niej dowodem prawdziwego uczucia i znaczyć będzie na pewno więcej niż kupiona w sklepie bombonierka czy kwiatek.

Przyjdź ze swoją Walentynką i spędźcie wspólnie miło i twórczo czas w sympatycznej atmosferze. Zapraszamy wszystkich zakochanych solo lub w parach, z dziećmi, rodzicami, rodzeństwem i przyjaciółmi. Będziemy przygotowywać walentynkowe kartki, ramki na zdjęcia (weźcie ze sobą zdjęcie ukochanej lub ukochanego!), biżuterię (zabierz niepotrzebne korale, bransoletki, kolczyki) i breloczki.

Poczęstujemy Was kawą i herbatą oraz słodkimi przekąskami.

Warsztaty odbędą się w sobotę, 7 lutego, w Ośrodku Działań Ekologicznych „Źródła” przy Zielonej 27 w godzinach od 11 do 13. Zajęcia są bezpłatne!

Jeśli chcesz przyjść przyślij maila z informacją i Twoim imieniem i nazwiskiem na adres: karolina.baranowska@zrodla.org.pl lub powiadom nas telefonicznie: 695 690 097 (może być sms).

Zapraszamy serdecznie, zespół ODE Źródła