menu:strona główna
menu:stowarzyszenie
menu:edukacja
menu:projekty i działania
menu:publikacje
menu:kontakt
kalendarz Źródeł galeria Źródeł
Nasz profil na Facebooku Przekaż 1% podatku na projekty Żródeł
 
  

kontakt

Ośrodek Działań Ekologicznych "Źródła"
Łódź 90-602, ul. Zielona 27
tel. 42 632 81 18, kom. 507 575 535
e-mail: office@zrodla.org.pl


Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP. Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

edukacja ekologiczna na wysokim poziomie
. . .

AKTUALNOŚCI


Ta informacja pochodzi z dnia 2009-03-31, więc niekoniecznie jest jeszcze aktualna.

Pierwsza Ogólnopolska Kampania „Chrońmy środowisko”Ciekawa oferta adresowana do Lasów Państwowych, Miast, Gmin, Szkół, Zakładów Komunalnych oraz Organizacji Ekologicznych. Projekt ten wyróżnia innowacyjne podejście do tematu edukacji ekologicznej. Firma Mentor, która jest inicjatorem, akcji proponuje swoim klientom zbiór gotowych, wyselekcjonowanych opracowań merytorycznych, pomocy dydaktycznych i propagandowych.

Przy projektowaniu oferty kierowaliśmy się opiniami dotychczasowych klientów – mówi Elżbieta Majchrzak właściciel firmy – Wspólnie doszliśmy do wniosku , że większość działań w zakresie edukacji ekologicznej wiązała się z rozpowszechnianiem materiałów drukowanych np. ulotek, folderów, które i tak w końcu „lądowały” w koszu na śmieci lub ( niestety) na ulicy. Wykorzystując nowe technologie oferujemy swoim klientom gotowe opracowania, ich personalizację i możliwość tworzenia nowych tematów. Przygotowaliśmy zestaw tablic edukacyjnych, które zamontowane w terenie są dostępne przez cały rok. Dodatkowo proponujemy wsparcie działań edukacyjnych wśród mieszkańców wyjątkowymi upominkami propagandowymi ( których nie wyrzucą do kosza) . Naszym klientom dajemy narzędzie do pracy z lokalnymi społecznościami i oferujemy kompleksową obsługę począwszy od projektu do montażu w terenie. W programie wykorzystujemy wzorce stosowane przez nas od lat przy budowie ścieżek przyrodniczych.
Informacje na stronie www.edukacjaprzyrodnicza.pl.Wróć | Przejdź na stronę główną | Przejdź do listy wszystkich wiadomości

. . .

design: cztery selery