Źródła – logo

Zapraszamy członków i …

Ta wiadomość jest archiwalna (z 2008 roku).

Zapraszamy członków i sympatyków Źródeł, a także osoby, które chciałyby "zacząć coś robić" na spotkanie poświęcone nowym (jak i starym) projektom Źródeł i planom na najbliższy rok szkolny. Spotkanie rozpoczyna się 5 września (poniedziałek) o godz. 17.00, w naszym biurze (Łódź, Więckowskiego 33, pok. 310).

W najbliższym czasie rozpoczynamy realizację kilku nowych projektów, otrzymaliśmy również propozycje współpracy od zaprzyjaźnionych organizacji by razem realizować ich pomysły.
Na spotkaniu będziemy mówić m.in.

Chcielibyśmy ustalić, co kto mógłby zrobić i w co się włączyć, we wszystkich tych działaniach jest szerokie pole do popisu dla ludzi z różnymi umiejętnościami, zainteresowaniami oraz możliwościami. Potrzebujemy grafików (chcemy wydać ładną grę edukacyjną dla dzieci), chętnych do prowadzenia zajęć (zapewniamy bezpłatny udział w szkoleniu dla EkoEdukatorow), przyrodników (botaników do udziału w projekcie parkowym), osoby do aktualizacji strony internetowej i korektora (będziemy wydawać w najbliższym czasie kilka publikacji).

W celu milszego spędzenia czasu zapewniamy co słodkiego. Oczywiście można przynieść cos dodatkowego ze sobą, wtedy będzie jeszcze milej :-)

Zapraszamy!