Źródła – logo

[Łódź] Uroczyste zakończenie gry miejskiej Łódką po skarb

Ta wiadomość jest archiwalna (z 2015 roku).

W sobotę 13 września o godz. 16.00 odbędzie się uroczyste zakończenie gry miejskiej „Łódką po skarb” .
Zapraszamy wszystkich tych, którzy wzięli udział w grze i wrzucili swoje karty gry do pudełka prawdy, do Muzeum Kinematografii w Łodzi (pl. Zwycięstwa 1, sala kinowa).

To nieważne, czy przeszliście całą grę, czy tylko kilka punktów - nikt nie wyjdzie z pustymi rękami. Najlepsi gracze otrzymają nagrody rzeczowe, które rozlosujemy w trakcie zakończenia. Dziękujemy, że bawiliście się z nami przez dwa miesiące, szukając skarbu. Mamy nadzieję, że historia, którą Wam opowiedzieliśmy o wodzie w naszym mieście, pokazała jaki mamy tu skarb.

Sponsorami nagród są m. in. IKEA ŁÓDŹ, Pan tu nie stał, Niebostan, Łódzka Woda Najlepsza kampania Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Łodzi, Teatr Nowy im. Kazimierza Dejmka w Łodzi, Kino - Galeria Charlie, Muzeum Kinematografii, Księgarnia Internetowa Gandalf, Centrum Inicjatyw na Rzecz Rozwoju "REGiO" i inni. Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym sponsorom za zainteresowanie grą i za nagrody dla graczy.

Ponadto w trakcie zakończenia wspólnie z Wrocławską Fundacją Filmową zapraszamy również na pokaz filmu LOST RIVERS, w reżyserii Caroline Bâcle, Kanada 2012, 72 min. Pokaz jest otwarty i bezpłatny.