menu:strona główna
menu:stowarzyszenie
menu:edukacja
menu:projekty i działania
menu:publikacje
menu:kontakt
kalendarz Źródeł galeria Źródeł
Nasz profil na Facebooku Przekaż 1% podatku na projekty Żródeł
 
  

kontakt

Ośrodek Działań Ekologicznych "Źródła"
Łódź 90-602, ul. Zielona 27
tel. 42 632 81 18, kom. 507 575 535
e-mail: office@zrodla.org.pl


Rozlicz PIT Online z PITax.pl dla OPP. Projekt realizujemy we współpracy z IWOP.

Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

edukacja ekologiczna na wysokim poziomie
. . .

AKTUALNOŚCI


Ta informacja pochodzi z dnia 2015-06-09, więc niekoniecznie jest jeszcze aktualna.Zapraszamy na otwarte spotkanie, połączone z dyskusją i warsztatami ekologicznymi prowadzonymi w Polskim Języku Migowym. Będziemy razem zastanawiać się nad tematami takimi jak Fair Trade, prawa zwierząt, przemysł żywieniowy i idea recyclingu oraz nad ich obecnością w Kulturze i języku Głuchych. Stworzymy kolaż, który stanie się wizualnym punktem do dyskusji. Będziemy rozmawiać o dostępności informacji, praktycznych ekologicznych rozwiązaniach i projektach.

Czym sugerować się przy wyborze produktów spożywczych? Co znaczą symbole, które możemy znaleźć na jedzeniu? Jak ożywiać rzeczy już zużyte? Jak oszczędzać energię?

Przyjdź! Pomigajmy o ekologii!

Kiedy: niedziela, 14 czerwca 2015, godz. 17.00-19.00
Gdzie: Ambasada Krakowia, ul. Stolarska 6/9, 31-043 Kraków

Spotkanie poprowadzą Sabina Drąg i Jagoda Cierniak z Fundacji Manowce Kultury [www.manowcekultury.com], redaktorki magazynu PROwincja i [www.facebook.com/PROwincja.manowcekultury]. Wydarzenie wspierane przez Gallaudet Club [www.facebook.com/pages/Gallaudet-Club], zapewniający uczestnikom spotkania profesjonalną obsługę tłumaczeniową PJM.

Wydarzenie jest częścią projektu "Ekologia mieszczucha" www.ekokalendarz.pl realizowanego przez Ośrodek Działań Ekologicznych "Źródła" dzięki wsparciu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.Wróć | Przejdź na stronę główną | Przejdź do listy wszystkich wiadomości

. . .

design: cztery selery