Źródła – logo

Źdźbła, żaby i bąki wystartowały

🌾🐸🐝 ŹDŹBŁA/ŻABY/BĄKI! czyli najdziksze i najbliższe naturze wakacje w mieście! 🦔🌱🐌

Źdźbła, żaby i bąki czyli dzieciaki z miejskiej łąki (i lasu)
Zapraszamy dzieciaki w wieku od 6 do 11 lat na źródlane, bardzo przygodowe i jeszcze bardziej zielone wakacje w Łodzi.
Mamy jeszcze miejsca na trzeci i czwarty tydzień lipca w Parku Na Zdrowiu.

Pięć dni w tygodniu (od poniedziałku do piątku) wypełnionych od rana do popołudnia warsztatami terenowymi o tematyce przyrodniczej, zabawami i odpoczynkiem w naturze. Zostawiasz dziecko pod naszą opieką o 9:00 lub 10:00 rano i o nic się nie martwisz. O 16:00 lub 17:00 odbierasz niby to samo dziecko, ale jakby bardziej, bo z uśmiechem wielkim jak plaster arbuza i z bateryjką naładowaną czystą witaminą D.

DLA KOGO?
Dla przyszłej Jane Goodall i przyszłego Davida Attenborough, którzy teraz mają od 6 do 11 lat. I dla wszystkich dzieci, które jeszcze nie wiedzą kim będą jak dorosną, ale wiedzą, że czasami fajnie jest zrobić sobie przerwę od tego co wirtualne i zanurkować w to, co naturalne.

GDZIE TO SIĘ BĘDZIE DZIAŁO?
Mamy wolne miejsca na warsztaty w dniach 17-21 lipca w Parku na Zdrowiu, gdzie naszą bazą będzie teren Łódzkiego Klubu Piłkarskiego "KOLEJARZ" (ul. Srebrzyńska 95)
To duży, bezpieczny, ogrodzony teren, porośnięty zieloną trawką, dostępny dla nas na wyłączność, a na nim 2 duże wielozadaniowe namioty (w miarę potrzeby zamykane) wyposażone w sam raz by odpocząć i zjeść dostarczany przez katering obiad. Toalety i umywalki usytuowane są obok - w budynkach Klubu Piłkarskiego. W razie ulewy schronimy się w salce na terenie klubu.

JAK ZAPISAĆ DZIECKO?
Zapisy przyjmujemy za pośrednictwem formularza.