Źródła – logo

Szkolenia dla firm

Kolacja integracyjna, wypad na kręgle lub SPA pod miastem? To wszystko już było. Nowe pokolenie pracowników, to dzieci XXI wieku: balansujący na styku świata realnego i wirtualnego, ale też żyjący w cieniu kryzysu ekologicznego i pogubieni w dżungli fake newsów. Wesprzyj swój zespół w poznaniu świata od podszewki. Food for thoughts zamiast owocowego piątku? Zobacz co dla Was mamy.

Czy papierową słomką uratujemy świat?

Im głośniej reklamy krzyczą: „kupuj, kupuj, kupuj, bo lepiej, nowocześniej, w promocji i z gratisem”, tym bardziej weź na wstrzymanie, pomyśl o sobie, o swoich potrzebach, o świecie który ma swoje limity. To trudne, gdy cały świat Ci w mawia, że „bez tego, tego i tamtego nie bedziesz sobą”. Podczas szkolenia porozmawiamy o mądrym kupowaniu, ale przede wszystkim o tym, co to kupowanie robi z nami i ze światem.

W dziką stronę - spotkajmy się w lesie

Terenowe szkolenia przyrodnicze dla pracowników. Bez rywalizacji, bez ciśnienia (właściwie to las skutecznie ciśnienie obniża) z odrobiną nudy, ale zupełnie inne niż podczas szkolenia z technik sprzedaży czy analizy ryzyk. Nasza nuda wyzwala ciekawość, wyostrza zmysły i relaksuje. Możesz z nami szukać tropów zwierząt, rozpoznawać rośliny, słuchać wiatru, obserwować mrówki. To jest takie szkolenie, po kórym wracasz myśląc - tego było mi trzeba!

Współzależności globalne od podstaw

Prawo do rozwoju, grabież energii, prawa ludności tubylczej, fairtrade, przekleństwo zasobów, degrowth, suwerenność żywnościowa. Wygląda przerażająco i nieatrakcyjnie? Nic bardziej mylnego. To warsztat, który porusza, daje do myślenia, wytrąca z utartych ścieżek myślenia. Sami byśmy chcieli na taki pójść.