Źródła – logo

Edukacja w przyrodzie

Bardzo Zielone Szkoły dla dzieci i młodzieży z całego kraju

Źródła od 2003 roku organizują kilkudniowe wycieczki z intensywnym programem ekologiczno-przyrodniczym. Dla podkreślenia jak ważne jest dla nas przybliżanie dzieci do natury, nazywamy je „Bardzo Zielonymi Szkołami”. Podczas wycieczek chcemy zaciekawić i zainspirować dzieci i młodzież do szukania wiedzy w kontaktach z przyrodą. Program wycieczki za każdym razem ustalany jest indywidualnie z nauczycielem. W każdej zielonej szkole bierze udział wykwalifikowany edukator, odpowiedzialny za realizację programu. Jesteśmy zarejestrowanym podmiotem świadczącym usługi turystyczne (nr rejestru 20366).

Gdzie jeździmy:

Dlaczego organizujemy Bardzo Zielone Szkoły?

Jak to wygląda w praktyce?

Organizujemy wyjazdy od A do Z, wraz z transportem, ubezpieczeniem, wejściami, a przede wszystkim kompleksowym programem edukacji ekologiczno-przyrodniczej. Zajęcia od pierwszego do ostatniego dnia Bardzo Zielonej Szkoły prowadzone są przez doświadczonego trenera w oparciu o autorskie materiały Źródeł.

Cenę wycieczki obliczamy dla każdej grupy indywidualnie, gdyż zależy ona od ilości uczestników, czasu trwania, odległości, wybranego ośrodka.

Więcej informacji, szczegółowy programy, opisy miejsc, dokumenty znajdziesz na stronie www.zieloneszkoly.pl

Aby otrzymać kalkulację kosztów i przykładowy program proszę wypełnić formularz lub skontaktować się z nami telefonicznie 42 632 81 18, kom. 519 326 999.