menu:strona główna
menu:stowarzyszenie
menu:edukacja
menu:projekty i działania
menu:publikacje
menu:kontakt
kalendarz Źródeł galeria Źródeł
Nasz profil na Facebooku Przekaż 1% podatku na projekty Żródeł
 
  

kontakt

Ośrodek Działań Ekologicznych "Źródła"
Łódź 90-602, ul. Zielona 27
tel. 42 632 81 18, 42 632 03 11
fax 42 291 14 50, kom. 507 575 535
e-mail: office@zrodla.org.pl


1% zbieramy we współpracy
z PITax.pl Łatwe podatki.

Ta strona używa cookie. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.


Nasza strona na Google Plus Nasz profil na Facebooku


edukacja ekologiczna na wysokim poziomie
. . .
Ośrodek Edukacji i Kultury Ekologicznej ZIELONA 27


OŚRODEK EDUKACJI I KULTURY EKOLOGICZNEJ "ZIELONA 27"Nasze stowarzyszenie prowadzi Ośrodek Edukacji i Kultury Ekologicznej - niepubliczną placówkę oświatowo-wychowawczą w systemie oświaty (numer RSPO: 130198).

Stacjonarny ośrdek edukacji elkogicznej uruchomiliśmy we wrześniu 2008 roku w Łodzi, przy ul. Zielonej 27. Ośrodek choć położony jest w samym centrum Łodzi to otoczony jest zielenią, w ogródku rośnie kilkanaście gatunków drzew i krzewów, a do okien zaglądają nam wysokie róże.

Na co dzień odbywają się tu warsztaty ekologiczne dla dzieci i młodzieży, a popołudniami i w weekendy szkolenia dla nauczycieli i edukatorów, rodzinne warsztaty, spotkania. Salę popołudniami udostępniamy również innym organizacjom i instytucjom.

Większość warsztatów dla dzieci i młodzieży w nszym ośrodku jest bezpłatna. Zgodnie z naszą misją, dofinansowujemy je ze środków własnych stowarzyszenia oraz ze środków uzyskanych w ramach 1% podatku.Dojechać można do nas rowerem (pojazd będzie bezpieczny: stojaki rowerowe na zamykanym podwórku) lub komunikacją miejską (wszystkie autobusy zatrzymujące się przy Placu Barlickiego tj. Zielonym Rynku oraz tramwaje jadące ul. Zieloną lub Gdańską, ewentualnie można dojść od ul. Zachodniej).. . .

design: cztery selery